Kołnierze do rur dla przemysłu stoczniowego – Kontakt z ślusarzem

Usługi ślusarskie i mechaniczne

Jesteśmy producentem kołnierzy stalowych do rurociągów z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zakład ślusarsko-mechaniczny produkuje kołnierze kwasoodporne do instalacji ciepłowniczych, wodociągowych i gazowych. Specjalizujemy się w produkcji kołnierzy zaślepiających, gwintowanych, luźnych i płaskich, a także wywijanych i szyjkowych.  Oprócz kołnierzy z szyjką wykonujemy także kołnierze stalowe z króćcem. Nasza oferta skierowana jest między innymi do przemysłu stoczniowego. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą stali na terenie województwa opolskiego.

Zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy, że żadne z Państwa pytań nie pozostanie bez odpowiedzi lub pozytywnego dla obu stron rozwiązania.

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie lub za pośrednictwem faksu.

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.slusarzmechanik.eu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DARIUSZ TARLINSKI ZAKŁAD ŚLUSARSKO-MECHANICZNY, 47-100 Strzelce Opolskie, Dziewkowice, Jemielnicka 6, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem td.zsm@neostrada.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Obowiązek informacyjny

Zakład ślusarsko - mechaniczny. Tarliński Dariusz

ul. Jemielnicka 6 47-100 Dziewkowice Opolskie
Telefon: Tel. 601 791 188 | Fax. (77) 463 88 45.
E-mail: td.zsm@neostrada.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy

zakład ślusarsko-mechaniczny Dariusz Tarliński